Proizvodi
Stoni grijač kineskog proizvođača 2000W, ABS + materijali otporni na plamen, 10㎡, SY-B01
| Broj proizvoda | SY-B01 |
| Metode kontrole | Rotaciono mehaničko dugme |
| Nominalni napon | 100V-240V (prilagođeno kupcu) |
| Nazivne snage | 2000W |
| veličina proizvoda | 250 * 120 * 250mm |
| Karakteristike proizvoda | Trostepeno podešavanje temperature, zaštita od pregrijavanja, inteligentna konstantna temperatura, materijali otporni na plamen, PTC grijanje, tihi dizajn. |
opis proizvoda
[Standardni model] Grijaća žica od 2000 W sa konstantnom temperaturom, zaštitom od preopterećenja, podešavanjem temperature u tri nivoa, tihim dizajnom, širokom frekvencijom kontrole temperature i materijalima otpornim na plamen.
[Praktično] Dolazi s nosačem za nošenje, dizajniranim za stojeći i ležeći položaj, a tihi dizajn pruža dobro korisničko iskustvo.
Tehnički parametri
| Vrsta montaže | Samostojeći |
| Posebna funkcija | Trostepeno podešavanje temperature, zaštita od pregrijavanja, inteligentna konstantna temperatura, materijali otporni na plamen, PTC grijanje, tihi dizajn. |
| Boja | prilagođavanje kupaca |
| Dužina kabla za napajanje | prilagođavanje kupaca |
| Pokriveno područje | 10㎡ |
| Preporučeni scenariji upotrebe proizvoda | Dnevni boravak, spavaća soba, kancelarija |
| Broj temperature | 3 |
| proizvođač | Zhejiang Aoer Intelligent Household Appliances Technology Co., Ltd. |
| Težina artikla | 1.1KG |
| Opis garancije | 1 godina za OEM narudžbu |
Prednosti proizvoda


EN
AR
FR
DE
HI
IT
JA
KO
RU
ES
TL
ID
VI
HU
TH
TR
MS
BN
MY
BG
HR
CS
DA
NL
FI
EL
NO







