Proizvodi
Originalni fabrički ventilator, izlaz prečnika 21cm, 40w, ABS+PP, kancelarije/stan, SYF-DQ20R.
| Broj proizvoda | SYF-DQ20R |
| Metode kontrole | Dodirni taster/Daljinski upravljač |
| Nominalni napon | 100V-240V (prilagođeno kupcu) |
| Nazivne snage | 40W |
| veličina proizvoda | 325 * 245 * 260mm |
| Karakteristike proizvoda | Podešavanje brzine vetra u tri nivoa, promoviše prostornu cirkulaciju, automatski menja smer vetra, pratilac klima uređaja. |
opis proizvoda
[Model s daljinskim upravljanjem] Opremljen LED displejem, pojačan kablom za napajanje dužine tri metra, daljinskim upravljanjem, tri postavke brzine vjetra, podržava funkciju tresenja i veliki disk s lopaticama ventilatora.
[Prenosiv] Dizajniran kao desktop model za jednostavnu prenosivost i skladištenje, lagan je, a istovremeno održava relativnu čvrstoću i kvalitet. Tihi dizajn osigurava ugodno korisničko iskustvo.
Tehnički parametri
| Vrsta montaže | Samostojeći |
| Posebna funkcija | Podešavanje brzine vetra u tri nivoa, promoviše prostornu cirkulaciju, automatski menja smer vetra, pratilac klima uređaja. |
| Promjena smjera vjetra lijevo i desno, funkcija mjerenja vremena od 8 sati | |
| Boja | prilagođavanje kupaca |
| Prečnik izlaza vazduha | 21 cm |
| Dužina kabla za napajanje | prilagođavanje kupaca |
| Preporučeni scenariji upotrebe proizvoda | Dnevni boravak, spavaća soba, kancelarija |
| Broj brzina | 3 |
| proizvođač | Zhejiang Aoer Intelligent Household Appliances Technology Co., Ltd. |
| Težina artikla | 2KG |
| Opis garancije | 1 godina za OEM narudžbu |
Prednosti proizvoda


EN
AR
FR
DE
HI
IT
JA
KO
RU
ES
TL
ID
VI
HU
TH
TR
MS
BN
MY
BG
HR
CS
DA
NL
FI
EL
NO







