Proizvodi
Stojeći ventilator kineske proizvodnje, 24 cm izlaz, ABS/PP. SYF-DQ17R, 40W
| Broj proizvoda | SYF-DQ17R |
| Metode kontrole | Rotaciono mehaničko dugme |
| Nominalni napon | 100V-240V (prilagođeno kupcu) |
| Nazivne snage | 40W |
| veličina proizvoda | 320 * 320 * 910mm |
| Karakteristike proizvoda | Podešavanje brzine vetra u tri nivoa, promoviše prostornu cirkulaciju, automatski menja smer vetra, pratilac klima uređaja. |
opis proizvoda
[Mehanički model] Sa visinom od 91 cm, diskom ventilatora od 24 cm i 3 lopatice prečnika 17 cm, podržava automatsku oscilaciju lijevo-desno, manuelnu oscilaciju gore-dolje, podešavanje brzine vjetra na tri nivoa, odvojivu prednju rešetku za lako čišćenje i postolje (stabilno). Isti ultra-tihi dizajn održava ugodno korisničko iskustvo.
Tehnički parametri
| Vrsta montaže | Samostojeći |
| Posebna funkcija | Podešavanje brzine vetra u tri nivoa, promoviše prostornu cirkulaciju, automatski menja smer vetra, pratilac klima uređaja. |
| Boja | prilagođavanje kupaca |
| Prečnik izlaza vazduha | 24cm |
| Dužina kabla za napajanje | prilagođavanje kupaca |
| Preporučeni scenariji upotrebe proizvoda | Dnevni boravak, spavaća soba, kancelarija |
| Broj brzina | 3 |
| proizvođač | Zhejiang Aoer Intelligent Household Appliances Technology Co., Ltd. |
| Težina artikla | 3.34KG |
| Opis garancije | 1 godina za OEM narudžbu |
| visina | 91cm |
Prednosti proizvoda


EN
AR
FR
DE
HI
IT
JA
KO
RU
ES
TL
ID
VI
HU
TH
TR
MS
BN
MY
BG
HR
CS
DA
NL
FI
EL
NO







