Proizvodi
Kineski toranj za grijanje od 2000 W, ABS + vatrootporno, 20㎡, sy-281
| Broj proizvoda | sy-281 |
| Metode kontrole | Rotaciono mehaničko dugme |
| Nominalni napon | 100V-240V (prilagođeno kupcu) |
| Nazivne snage | 2000W |
| veličina proizvoda | 170 * 180 * 490mm |
| Karakteristike proizvoda | Podešavanje temperature u tri nivoa, zaštita od pregrijavanja, inteligentna konstantna temperatura, materijali otporni na plamen, PTC grijanje, tihi dizajn. Dekorativna lampa Flame. |
opis proizvoda
[Mehanički model] PTC grijanje od 2000 W, isključivanje nagiba, podešavanje u tri nivoa, dvostruka upotreba za toplo i hladno grijanje, trenutno uključivanje, pogodno za dnevni boravak i kupatilo.
Tehnički parametri
| Vrsta montaže | Samostojeći |
| Posebna funkcija | Podešavanje temperature u tri nivoa, zaštita od pregrijavanja, inteligentna konstantna temperatura, materijali otporni na plamen, PTC grijanje, tihi dizajn. Zaštitni uređaj protiv naginjanja. |
| Boja | prilagođavanje kupaca |
| Dužina kabla za napajanje | prilagođavanje kupaca |
| Pokriveno područje | 20㎡ |
| Preporučeni scenariji upotrebe proizvoda | Dnevni boravak, spavaća soba, kancelarija |
| Broj temperature | 3 |
| proizvođač | Zhejiang Aoer Intelligent Household Appliances Technology Co., Ltd. |
| Težina artikla | 1.7KG |
| Opis garancije | 1 godina za OEM narudžbu |
Prednosti proizvoda


EN
AR
FR
DE
HI
IT
JA
KO
RU
ES
TL
ID
VI
HU
TH
TR
MS
BN
MY
BG
HR
CS
DA
NL
FI
EL
NO







