Proizvodi
OEM grejači kupola, 9000W, ABS vodootporni, 380V XYE-90R
| Broj proizvoda | XYE-90R |
| Metode kontrole | Rotaciono mehaničko dugme |
| Nominalni napon | 380V |
| Nazivne snage | 9000W |
| veličina proizvoda | 420 * 380 * 520mm |
| Karakteristike proizvoda | Podešavanje temperature na tri nivoa, zaštita od pregrijavanja, inteligentna konstantna temperatura, materijali otporni na plamen, grijanje cijevi za grijanje, tihi dizajn. tijelo za oslobađanje vode.brzo zagrijavanje od 3 sekunde |
opis proizvoda
[Mehanički model] 9000W grijaća cijev, 380V napon, zaštitna mreža otporna na plamen, brzo zagrijavanje, porast temperature cijele kuće, vodootporno tijelo, tihi motor, dvostruka upotreba za grijanje i hlađenje, otporna na rđu, otporna na eksploziju, otporna na visoke temperature, dugovječna cijev za grijanje, crvena boja.
[Distance] Udaljenost protoka zraka veća od 5 metara.
Tehnički parametri
| Vrsta montaže | Samostojeći |
| Posebna funkcija | Podešavanje temperature na tri nivoa, zaštita od pregrijavanja, inteligentna konstantna temperatura, materijali otporni na plamen, grijanje cijevi za grijanje, tihi dizajn. tijelo koje oslobađa vodu. Brzo zagrevanje od 3 sekunde |
| Boja | prilagođavanje kupaca |
| Dužina kabla za napajanje | prilagođavanje kupaca |
| Pokriveno područje | 50㎡ |
| Preporučeni scenariji upotrebe proizvoda | kancelarija, radionica, na otvorenom |
| Broj temperature | 3 |
| proizvođač | Zhejiang Aoer Intelligent Household Appliances Technology Co., Ltd. |
| Težina artikla | 10.1KG |
| Opis garancije | 1 godina za OEM narudžbu |
Prednosti proizvoda


EN
AR
FR
DE
HI
IT
JA
KO
RU
ES
TL
ID
VI
HU
TH
TR
MS
BN
MY
BG
HR
CS
DA
NL
FI
EL
NO






